V nedeljo je potekal finalni dan 1.SBL. BK Kungota je bila v boju za najboljša mesta. V polfinalu smo se pomerili proti BK Medvode, ki so bili tokrat veliko boljši. V tekmi za tretje mesto smo zaigrali bolje ter slavili proti BK Bit s 3:2.
Danes se v ŠD Železničar odvijalo tekmovanje do 15 let in člansko tekmovanje imenovano B turnir.
Maja in Urška dvakrat, Mark najboljši v dvojicah.

Osvojitev naslova Športnik, Športnica in Športna ekipa leta 2014 v občini Kungota je ponovno v celoti pripadla domačemu badmintonskemu klubu.

Nauspešnejše domače tekmovalke in tekmovalci Mark Koroša, Maja Koman, Andraž Pungartnik, Eliza Kegl in Anja Koman.

V nedeljo je v Medvodah potekal 4. krog 1. SBL. Naša ekipa se je uvrstila med štiri najboljše ekipe in se bo ponovno po dolgih letih borila za mesto na stopničkah. Več kapetan ekipe-Aljoša Beber

Nekajletna tradicija našemiti se na pustni torek in odigrati nekaj badmintonskih tekem v sklopu rekreacije je tudi letos zvabila v halo namaskirane navdušence. Priznajmo, nekoliko manj kot prejšnja leta