Alen Roj uspešen na FZ Forza Slovenia International 2016

Naš član je uspešno nastopil v Medvodah na mednarodnem tekmovanju FZ Forza Slovenia International 2016, ki šteje za svetovnoi lestvico. Z nekaj več sreče je bila v igri tudi višja uvrstitev.

Čestitke s strani kluba!

V nedeljo se je v Medvodah zaključil mednarodni turnir serije International - FZ FORZA International 2016, ki šteje za svetovno jakostno lestvico. Pri moških posamezno je zmagovalec Škot Kieran Merrilees, ki je v finalu v dveh setih premagal Indonezijca Adija Pratamo 21:14, 21:16. Julie Dawall Jakobsen pa je v danskem finalu posameznic premagala Sofie Holmboe Dahl 21:15, 21:7.

Tudi finale mešanih dvojic je bil danski. Mikkel Mikkelsen in Mai Surrow sta v dveh setih premagala Steva Olesena in Saro Lundgaard 21:9, 21:14. Angležinji Chloe Birch in Sarah Walker sta v ženskih dvojicah v dveh setih premagali Angležinjo Jessico Pugh in Nizozemko Cheryl Seinen 22:20, 21:19. Irca Joshua in Sam Magee, ki sta bila tudi prva nosilca turnirja, sta v treh setih premagala Danca Mathiasa Bay Smidta in Frederika Sogaarda Mortensena 21:9, 20:22, 21:18.

Ne pozabimo še enkrat omeniti četrtfinale Alena Roja in komaj 18-letnega Mihe Ivaniča med posamezniki, kjer sta oba (sploh pa slednji) odigrala kar nekaj odličnih tekem. Tretja četrtfinalna uvrstitev je uspela paru Ivanič/Krapež.