Rezultati / Results

 

 TournamentSoftware

Celotni rezultati in zmagovalci: TUKAJ!

Complete results and winners: HERE! 

 

Winners

BS U11
1 Bálint Pápai [1]
2 Jan Janostik [3/5]
3/4 Borna Vadlja [3/5]
3/4 Miha Masten [2]

BD U11
1 Miha Masten [1] Borna Vadlja
2 Barnabás Deák [2] Nick Helbig
3 Anel Hac Gyorkoš Tameron Hranilovič

GS U11
1 Terézia Mrázová [3/5]
2 Leda Dominić [1]
3/4 Ira Misir
3/4 Taja Pipan [2]

GD U11
1 Tamara Mrázová [3/4] Terézia Mrázová
2 Neža Frank [3/4] Ela Šalehar
3/4 Lina Pipan [2] Taja Pipan
3/4 Leda Dominić [1] Marta Vitek

BS U13
1 Balázs Pápai [5/8]
2 Dorijan Cvijanović [3/4]
3/4 Domen Lonzarič [5/8]
3/4 Marcell Molnár [2]

BD U13
1 Dorijan Cvijanović [3/4] Dino Ivčević
2 Marcell Molnár [1] Márton Nagy
3/4 Zsombor Dulcs Luka Grubić
3/4 Klemen Lesničar [2] Domen Lonzarič

GS U13
1 Réka Madarász [1]
2 Vivien Sandorházi [3/4]
3/4 Violetta Pápai
3/4 Petra Polanec [2]

GD U13
1 Réka Madarász [1] Vivien Sandorházi
2 Inga Sadaić [3] Kama Saje
3/4 Fanni Kiss Hella Szűcs
3/4 Doroteja Brkić [2] Mia Ćerjan

BS U15
1 Dominik Doko [3/4]
2 Balázs Szenjai
3/4 Philip Birker [3/4]
3/4 Rok Jerčinovič

BD U15
1 Dino Belas [1] Dominik Doko
2 Gašper Krivec [3/4] Domen Laznik
3/4 Philip Birker [2] Philipp Drexler
3/4 Gergő Pytel [3/4] Balázs Szenjai

GS U15
1 Réka Madarász [2]
2 Lia Šalehar [1]
3/4 Nóra Hircse
3/4 Anja Koman [3/5]

GD U15
1 Réka Madarász [1] Lia Šalehar
2 Nóra Hircse [3/4] Anett Karsai
3/4 Liza Kegl [3/4] Anja Koman
3/4 Paula Barković [2] Lucija Trgovac

BS U17
1 Aljaž Ferk [2]
2 Tamás Madarász
3/4 Patrik Sadaić [3/4]
3/4 Levente Mihályi

BD U17
1 Levente Mihályi Máté Tolocskó
2 Levente Hircse [1] Tamás Madarász
3/4 Vito Hozjan Borut Vračko
3/4 Yi Li Chiao Christian Hartner

GS U17
1 Ivona Kozak [3/4]
2 Iza Šalehar [1]
3/4 Eva Gruber [2]
3/4 Boglárka Boda

GD U17
1 Eva Gruber Iza Šalehar
2 Boglárka Boda Violetta Papp
3 Paula Barković Ivona Kozak

BADMINTON KLUB KUNGOTA, Rošpoh 157b 2351 Kamnica, Sedež: PLINTOVEC 5H 2221 Kungota T: 00 386 41 332 546, E: jstajnko@gmail.com